LASTİK VS FARKI
Biz aracınızı çok iyi tanıyoruz…
Teknisyenlerimiz markaları, yaşları, kilometreleri ne olursa olsun, en yeni modeller dâhil olmak üzere, tüm araçlara müdahale edebilmek için düzenli olarak eğitim görmektedirler.

Türkiye'de 67 ilde 150'yi aşkın bayi ile hizmet veriyoruz.

Kaliteli ürünleri size en iyi fiyata sunuyoruz.
Bütçenizi mümkün olduğunca göz önünde tutarak en doğru fiyata tam güvenli bir sürüş sağlamanız için ihtiyaçlarınıza cevap vermek istiyoruz. Lastiklerde olduğu gibi geniş yelpazeli diğer ürünlerde de yıl boyunca size, büyük markaların fırsatlarını sunuyoruz.

Yükümlülüklerimizi en kısa sürede yerine getirmek için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Aracınızı asgari zamanda teslim etmek amacıyla merkezlerimiz her türlü müdahale için geniş çaptaki gerekli lastikleri stoklarında tutuyorlar ya da hızlı sipariş ile getirtiyorlar.

Tüm lastiklerimiz ve işçiliklerimiz garantilidir.

Tüm teknisyenlerimiz birer uzman.
Lastik Vs iyi bir hizmet kalitesi sağlamaktan gurur duyuyor ve bu titizlik işbirlikçilerimizin yetkinlikleri sayesinde ortaya çıkıyor. Bu yüzden teknisyenlerimiz sürekli eğitim alıyorlar.

Biz kurulduğumuzdan bu yana en büyük markalarla çalışıyoruz.
Lastik Vs;de aracınız için her zaman en büyük lastik markalarını bir arada bulunduruyoruz.

Tüm atıklarımızı topluyor ve geri dönüşümde kullanıyoruz.
Lastik Vs, çevreye saygı ve çevreyi koruma konusunda ciddi yatırımlar yapıyor. Uzun yıllardır atıklarımızın yönetimini yürürlükteki yasanın çok daha üstünde organize ediyoruz.