Lastik VS. bayisi olacak noktalarda aradığımız en önemli unsurlar, öncelikle güvenirlilik, perakendecilik , mağaza konumu, finansal durum, devamlılık ve gelişmeye açıklıktır. Bunları bir arada bulunduran ve çok markacı satışı perakendecilik sisteminde uygulayacak, uzman servis hizmetini amaç edinen noktalarla çalışmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefimizi gerçekleştirerek uzun süreli olacak bir iş ortaklığının doğru mantıkla başlamasını amaçlıyoruz. Bayilik başvurularınızı, bölgenizde çalışan yetkili Bölge Müdürümüz ile yüz yüze yapacağınız görüşme ve karşılıklı fikir alışverişi sonrasında değerlendirmeye almaktayız.

Lastik VS., lastik sektöründe 4 ana ürün (lastik, akü, jant ve madeni yağ) ile çok markacılığı ve çoklu ürünü perakendeciliği uygulamaktadır.

En önemli avantaj, Lastik VS. bayisi, sistemde mevcut olan birçok markayı satınalma gücüne erişerek, ürün satın aldığı birçok toptancı ve ithalatçı firma yerine sadece LastikVS’den ihtiyaçlarının büyük çoğunluğunu karşılayabilecektir.

Toptan ve ara toptan noktalarının değişen iskontolarından bıkmış ve devamlı olarak pazarlık yapmak durumunda kalan karma lastik satıcılarının, ihtiyacı olan her fiyat aralığında ürün bulmasının mümkün olduğu Lastik VS. sisteminde, satınalma ile mücadele etmek yerine, sadece perakendeciliğe odaklanılmaktadır. Perakendecilikte sahip olduğu güçlü altyapısıyla, çok markacı bayilik sistemiyle, avantajlı olacak satınalma koşullarıyla, ek ürün ve hizmetlerle bayisinin karlılığını artırmaya çalışan Lastik VS. markası, 4 ana ürünü (Lastik, Akü, Yağ ve Jant) ile, müşteri odaklı olacak perakende satışa yönelmiş mağazalar oluşturmayı hedeflemektedir.

Lastik sektöründe herkesin mal satma amacında olduğu karma lastik satıcıları, Lastik VS. bayisi olarak profesyonel ve deneyimli Lastik VS. ekibinin desteğiyle yalnız kalmayacağı ve güvenle çalışacağı, huzurlu bir çalışma ortamı bulmaktadır.

Lastik VS., yılın 12 ayında aylık periyotlarda değişen ürün kampanyalarıyla Lastik VS. bayilerine gelecek müşteri sayısını artırarak perakende satışa katkı sağlamaktadır. Bütün Lastik VS. bayilerinde uygulanacak bu kampanyaları destekleyen broşür, poster, banner, windmaster gibi pazarlama malzemelerini sağlayan Lastik VS. , kampanyayı müşteriyle buluşturmak amacıyla gazete ilanlarını da yapmaktadır. Lastik VS. yapacağı bu kampanyalarla bayilerinin her zaman en büyük destekçisi olmanın yanı sıra, pazarlama aktivitelerinde yılın planlarını önceden yaparak üretici ve sağlayıcı firmalarla düzenli ve verimli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Bayide karlılığı sağlamanın sadece bir ürüne bağlı olmadığı gerçeğiyle pazarlama aktiviteleriyle farklılaşarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bayileri ile gelişmeyi ilke edinecek satış ağına sahiptir.

Bütün bunların yanı sıra karlılığı artırmak için ise Speedy Grubun sahibi olduğu ve olacağı avantajları sadece kendi bayilerine sunarak, perakende olarak sattırarak, fiyat rekabeti yaşatmadan karlılığı artırmayı amaçlamıştır. Sadece perakende satılan bir marka yaygınlaşmış olan fiyat erozyonuna uğramadan satışta kullanılabilecektir.

Lastik VS. ekibi mağazalarda potansiyeli artırmak için bölgesel pazarlama aktiviteleri ve analizleriyle Lastik VS. bayilerine destek vermektedir.

Çok markacılığın ve perakendeciliğin prensipleri doğrultusunda çalışan belirlenen mağaza standartlarına erişmiş bayiler oluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ayrıca Türkiye’nin her yerinde tabela görüntüsünde yaşanan karmaşayı azaltacak bir görüntü standartı oluşturmuştur. Sadece mağaza görüntüsü ve düzeni sağlamakla kalmayan firmamız, ayrıca perakendeciliğin ana prensibi olan devamlı gelişmeye açık ve güçlü eğitim altyapısına sahiptir.

Müşteri ile teknolojinin avantajlarını kullanarak doğru hizmet sunan firmaların bir adım öne çıktığı bugünlerde, internet altyapısına sahip bir paket program geliştirdik. Bugünlerde deneme çalışmalarını yaptığımız bu programı, bayiler kullanarak internet üzerinden sipariş, stok, fiyat, müşteri hizmeti ve doğrudan iletişimi yapabilmektedir. Bu programda bayilerin,4 ana ürün için her türlü aktiviteyi yapabileceği bir alt yapı kurulmuştur. Böylece Lastik VS. bilgi işlem altyapısıyla bayilerini farklılaştırmanın yolunu sağlamıştır.

Ad  
Firma Ünvanı  
E-Posta  
Bayi Olmak İstenen İl  
Bayi Olmak İstenen İlçe  
Adres  
Telefon Numarası  
Faks Numarası  
Lastik Vs'yi Nereden Duydunuz  
Otomobil Sektöründeki Tecrübe Durumu  
Faaliyet Gösterilen İş Kolları  
Başvuru Gerekçeniz  
Mevcut Yeriniz Var Mı? Varsa Kaç m2?  
Mesaj